O mě \ můj příběh

Není to tak o mě, jako spíš o mém snu, o snu mít tenhle blog. Cesta k němu byla totiž velice dlouhá.

Už od svého narození jsem totiž toužil mít travelerskej blog. Takovej ten, kam budu sdílet všechny ty zážitky a fotky ze svých cest. Postupně jsem stárnul a kolem mě se to sny o budoucnosti jen hemžilo, každá holka chtěla být v dospělosti princeznou a každý kluk popelářem. Já si stál pořád za svým, že jednou budu mít pořádnej trevelerskej blog.

Když jsem nastoupil na povinnou školní docházku a začal se učit anglicky, došlo mi, že asi cestovat nikdy nebudu. Zjistil jsem, že s takovým jazykovým handicapem se můžu podívat leda tak na Slovensko. Prostě mi tam nikdo nedokázal říct, že angličtina není čeština pozpátku, ale úplně jiná řeč, kterou se každej pořádnej traveler domlouvá s domorodcema.

Bohužel, nikdy jsem toho nenacestoval tolik, abych měl z čeho čerpat a o čem psát. Prostě by ten traveler blog vypadal jako cestovní deníček, nějakýho maloměšťáka, co se podíva možná tak dvakrát za rok do Prahy. A do svýho deníku stejně přestane brzo psát. No... a to jsem právě nechtěl. Nechtěl jsem být všem jen pro smích.

Jeden den to ale přišlo. Řekl jsem si, že sny se mají plnit dokud jsme mladý.

A třeba mně právě tenhle blog donutí víc cestovat a bude taková moje inspirace, najít si na tohohle koníčka víc času. Nakoupit si pořádnej balík stíracích losů a navýšit si výhrama rozpočet a zase někam vyrazit.

Chystam přidávat i několik cestovatelských tipů a nechat vás nahlédnout na mé know-how, protože to nejsou jen ty stírací losy, jak se dají sehnat finance na pořádný cestování.