Svatební fotograf

Rád bych se vám představil a přiblížili styl mojí práce, mojeho myšlení. Dlouho jsme přemýšlel o tom, co sem vlastně napsat, abych vás neunudil... přiznám se, že jsem nahlédl ke konkurenci (s naprosto čistými úmysly), ale zjistil jsem, že takový srdceryvný příběh pro vás prostě nemám a vymýšlet si ho nechci. Takže budu naprosto upřímný.


Jezdíme fotit vždy ve dvou... cesta k vám bývá dlouhá, vyrážíme častokrát hodně brzo ráno a máme tak jistotu (a vy také), že dorazíme v celku. Strávím s vámi pořadný kus dne, vydám ze sebe maximum a cestou domů se ráději vystřídam za volantem.

A vy tím získáte spoustu výhod... nikdo a nic našemu objektivu neuteče, zaznamenáme pro vás více úhlů (nejvíce oceníte při házení kytice, podvazku, tanci...), vaši hosté si mohou vybrat toho hezčího a sympatičtějšího z nás a nechat se vyfotit.Protože fotit mě vždy bavilo a umím to, tak jsem utratil všechny úspory, nakoupil opravdu profesionální vybavení a trezor (na dotaz vám obsah trezoru rád vypíšu, ale tady s tím nebudeme zdržovat) a šel jsem zkusit štěstí.

Ale hlavně miluju svíčkovou... kdo si může dát každý víkend tuhle dobrotu a nemít výčitky svědomí. Rodiče mě dobře vychovali a bez vašeho pozvání se rautu a baru ani nedotknu (alkohol na svatbě odmítám, až moc veselý fotograf není nikdy nic dobrého).To jsem ve zkratce já a důvod proč fotím na svatbách. Jestli jsem vás aspoň trochu zaujal a líbí se vám moje tvorba, budu moc rád, když napíšete (email kontroluju nedočkavě každý den) a uvidíme se na vaší svatbě.

Nepotřebujeme žádnou pomoc od vašich hostů (vyvolávání svatebčanů na skupinky, držení odrazné desky a blesků...) a ti si tak užijí celý den a nebudou vás potom pomlouvat.

Proč jsem vlastně začali fotit?

Rodiče a Ježíšek nevěděli co s penězi a co mi nadělit pod stromeček a tak jsem rozbalil kromě ponožek i foťák (zatímco ponožky stále mam, foťák už je v zaslouženém důchodu a vyměněn několikrát za novější model).I když to může vypadat, že jsem dokonalý, tak vás musím zklamat a přiznat se, že nejsem. Od našich fotek to ovšem očekávávat můžete a my vždy spojíme síly, aby vznikly naše skvosty. Zatímco jeden z nás nasvítí scénu, druhý vám pomůže překonat stud (občas nechuť) a všichni společně vytvoříme krásné portréty vás dvou.Všechny informace ohledně svatebního focení, galerie ze svatebních dnů a především ceník najdete pod odkazem.

napište mi

třeba celý váš příběh, nebo jen pozdrav